Tradiční čínská medicína a Tuina Harmonizace drah a akupunktura Čínské bylinné směsi a medicinální houby Výroba reflexologických masážních desek StepStone


Reflexní masáž plosek Zuliao

Reflexní masáž plosek je skvělý doplněk tělových masáží. Působí na tělo odlišným způsobem - dokáže sáhnout přímo do metabolických procesů v hloubce těla. 

Jak reflexní masáž funguje?

Reflexní masáž plosky využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo na chodidle a že při potížích pohybového aparátu nebo funkčních poruchách vnitřních orgánů dochází i ke změně v tkáni a její citlivosti v příslušné projekční oblasti na plosce nohy. Přes plosku tak můžeme "vzdáleně" stimulovat všechny důležité vnitřní orgány, imunitní i lymfatický systém, uvolňovat oblast břicha a pánve, ulevit od bolesti hlavy atd.

Reflexní masáž plosek nohou je také výborným pomocníkem pro všechny z Vás, kdo řeší problémy s plochou nohou, bolestí při došlapu, začínajícím vybočením palců atd. Přináší velkou úlevu chodidlům, které jsou enormně zatěžovány tím, že na tak malé ploše nesou váhu celého našeho těla.

Metoda čínských reflexních masáží Zuliao dle Dr. Wang Fuyina

V praxi uplatňuji metodu čínských reflexních masáží Zuliao dle Dr. Wang Fuyina. Ošetření zahrnuje uvolnění nohou v teplé vodní lázni, tlakovou masáž reflexních ploch na chodidlech a současně diagnostiku stavu organismu. 

V rámci ošetření Vám také doporučím jednoduché triky a cviky pro Vaše chodidla, ukážu, jak si doma sám masírovat nejdůležitější body a určitě se dotkneme i tématu životosprávy, která se zdravotním stavem organismu úzce souvisí.

Ceník:

Reflexní masáž plosek dle Dr. Wang Fuyina - 60 min - 700 Kč
Od 1.1.2022 plánované navýšení ceny na 750 Kč

Storno podmínky: 
zrušení termínu 24 hodin před masáží - storno 25% ceny masáže
zrušení termínu 60 minut před masáží - storno 50% ceny masáže

 

 

 

 

Saturday the 18th. © 2023 Dagmar Holčáková - Joomla Templates