Regenerační čínská masáž Tuina Reflexní masáž plosek Zuliao Konzultace TČM a harmonizace drah Výroba masážních desek StepStone


Reflexologická masážní deska
StepStone

Proč StepStone?

Láska k masážím a reflexní masáži plosek mě přivedla k nápadu vytvořit něco, co nám umožní dopřát si masáž plosek každy den v pohodlí svého domova. 

Reflexní masáž plosky vychází z poznatků o holografických průmětech celého organismu na různé části těla, dle které mají všechny orgány nebo části těla na plosce své reflexní místo. Přes plosku tak můžeme vzdáleně stimulovat / uvolňovat celé tělo. Stimulace zvyšuje metabolickou aktivitu ve vzdáleném místě a to vede k harmonizaci a uvolnění. Je ovšem potřeba tato místa stimulovat opravdu denně.

Jak StepStone funguje?

S pomocí reflexologické masážní desky StepStone můžete svá chodidla masírovat denně z pohodlí domova nebo třeba kanceláře. 

Masírujte celou plochu chodidel od bříšek prstů až po paty, nezapomeňte ani na oblast vnitřní (podélné) klenby. Masírovat můžete tak, že na desce jednoduše přešlapujete, můžete se kolébat zepředu dozadu a k masáži podélné klenby využít i hranu desky.

Dobu masáže je možné rozdělit na více intervalů v průběhu dne - i sebemenší chvilka může být využita smysluplně!

Jak StepStone vzniká?

Není to žádná věda. Jen dobrý nápad, přírodní materiál a kus poctivě odvedené řemeslné práce.

Ručně vybíráme tvarově vhodné a hladké říční valounky, ty vyčistíme, usušíme a pak je ukotvujeme epoxidovou pryskyřicí do mozaiky na podkladu z kvalitní bukové překližky. Skladba kamenů je intuitivní, každý kus je originál. Na desce vždy najdete místa s jemnější strukturou i místa s hrubší strukturou pro intenzivnější masáž. Povrch desky je ošetřen matným antimikrobiálním polyuretanovým lakem.

Rozměry výrobku:

velikost "M" 40 x 30 x 4 cm, hmotnost 5 kg
velikost "L"  50 x 30 x 4 cm, motnost 6,5 kg

Cena: 

velikost "M" 1 990 Kč 
velikost "L" 2 390 Kč

Jak získat svůj StepStone?

Své objednávky / dotazy pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Masážní desky vyrábím na objednávku a kapacita výroby je limitovaná, aktuální možnosti dodání Vám sdělím emailem.
Vyzvednutí zboží je možné po dohodě osobně ve Zlíně a nebo zasílám Českou poštou jako balík do ruky (poštovné 195 Kč).


UPOZORNĚNÍ:
Milí zákazníci, děkuji za Váš zájem, z kapacitních důvodů budu nové objednávky na desky StepStone přijímat od podzimu 2022. Děkuji za pochopení.

 


 

 

Thursday the 6th. © 2021 Dagmar Holčáková - Joomla Templates