Tradiční čínská medicína a Tuina Harmonizace drah a akupunktura Čínské bylinné směsi a medicinální houby Výroba reflexologických masážních desek StepStone


Reflexologická masážní deska
StepStone

Proč StepStone?

Láska k masážím mě přivedla k nápadu vytvořit něco, co nám umožní dopřát si radost z masáže plosek každy den a v pohodlí svého domova

Reflexní masáž plosky vychází z poznatků o holografických průmětech celého organismu na různé části těla, dle které mají všechny orgány nebo části těla na plosce své reflexní místo. Přes plosku tak můžeme vzdáleně stimulovat / uvolňovat celé tělo. Stimulace zvyšuje metabolickou aktivitu ve vzdáleném místě a to vede k harmonizaci a uvolnění. Je ovšem potřeba tato místa stimulovat opravdu denně.

Jak StepStone funguje?

S pomocí reflexologické masážní desky StepStone můžete svá chodidla masírovat denně z pohodlí domova nebo třeba kanceláře. 

Masírujte celou plochu chodidel od bříšek prstů až po paty, nezapomeňte ani na oblast vnitřní (podélné) klenby. Masírovat můžete tak, že na desce jednoduše přešlapujete, můžete se kolébat zepředu dozadu a k masáži podélné klenby využít i hranu desky.
Ilustrační video ke shlédnutí zde: https://youtu.be/7KAKSjWMte4

Dobu masáže je možné rozdělit na více intervalů v průběhu dne -
i sebemenší chvilka může být využita smysluplně!

Jak StepStone vzniká?

Není to žádná věda. Jen dobrý nápad, přírodní materiál a kus poctivě odvedené řemeslné práce.

Ručně vybírám tvarově vhodné a hladké říční valounky, ty vyčistím, usuším a pak je ukotvuji epoxidovou pryskyřicí do mozaiky na podkladu z kvalitní bukové překližky. Skladba kamenů je intuitivní, každý kus je originál. Na desce vždy najdete místa s jemnější strukturou i místa s hrubší strukturou pro intenzivnější masáž. Povrch desky je ošetřen matným antimikrobiálním polyuretanovým lakem.

Rozměry výrobku:

velikost "M" 40 x 30 x 4 cm, hmotnost 5 kg
velikost "L"  50 x 30 x 4 cm, motnost 6,5 kg

Cena: 

velikost "M" 1 990 Kč 
velikost "L" 2 390 Kč

Jak získat svůj StepStone?

Masážní desky vyrábím na objednávku a kapacita výroby je limitovaná, aktuální možnosti dodání Vám sdělím emailem.
Své objednávky / dotazy pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyzvednutí zboží je možné po dohodě osobně ve Zlíně a nebo zasílám Českou poštou jako balík do ruky (poštovné 195 Kč).

 

 

 

Wednesday the 24th. © 2023 Dagmar Holčáková - Joomla Templates